Як налагодити процес дистанційного навчання в школі?

Цим питанням вже 2 тижні переймаються вчителі і батьки всього світу. А найбільше – педагоги початкової школи. Адже змотивувати і втримати увагу першокласника значно важче, аніж старших учнів.

Наша команда спробувала різні варіанти, не всі виправдали очікування, отож поділимося  найбільш ефективними ідеями:

➤ команда учнів та педагогів Ukrainian Global School відправилася в місію! І своїми щоденними невеличкими кроками рятує школу від монстрів, які її заполонили!

У цьому нам чудово допомагає програма ClassDojo. Щодня рівно о 10.00 у програмі з’являються місії з математики, англійської мови, письма і STEM. У кращих традиціях екшену, наші юні рятівники мають лише 24 години на виконання завдань! І звісно, потім отримують спеціальні нагороди!

➤  вчителі записують відеоуроки, які можна переглянути в будь-який час! Відео – це зручно, адже в разі потреби його можна зупинити або переглянути по кілька разів.

➤  щодня з 12.00 до 15.00 супергерої виходять на зв’зок зі своїми суперучителями через програму Microsoft Teams! Кожен знає розклад своїх занять і має змогу послухати пояснення, виконати практичні вправи, попрацювати над проєктами і навіть заспівати, або ж станцювати із Tik Tok!

Ми піклуємося про наших супергероїв і намагаємося, аби щодня за екраном комп’ютера чи планшета вони проводили не більше як 1,5 години!

Ну і після повернення з місії ми обов’язково влаштуємо загальношкільну супергеройську вечірку! Куди ж без святкувань! 🙂