Воркшоп з всесвітньо відомою піаністкою Сарою Чен

13-14 січня в Ukrainian Global School відбувся воркшоп «Імпровізація і креативні методи навчань у музичній школі». Ми з нетерпінням чекали на цю подію, адже спеціальний гість на ній – всесвітньо відома піаністка Сара Чен, що завітала до нас із США. Пані Чен – доктор музичних наук, шанована в усьому світі піаністка. Вона виступає з концертами на кращих сценах Європи, Азії, Америки, отримала чимало нагород, серед яких — Американська премія за майстерність у виконанні.

Гостей воркшопу зустрічали організатори заходу Ольга Просіна та фаундер Ukrainian Global School Олена Вишнякова.

«В Ukrainian Global School ми приділяємо велику увагу музичному вихованню. У школі діє власна музична школа Global Music School, в якій з задоволенням навчаються діти та їхні батьки. Такі події як сьогоднішній захід – виняткова нагода для всіх нас. Адже кожен педагог – учасник воркшопу, познайомиться з цінним досвідом талановитої піаністки пані Чен та незабаром поділиться знаннями з учнями, допоможе розкрити таланти нового покоління українських музикантів», – зазначила Олена Вишнякова.

Учасники заходу мали унікальну нагоду не тільки почути виконання піаністки світового рівня, а й отримати цінний досвід, яким приїхала поділитися пані Чен. Усі з затамованим подихом слухали розповіді про те, як вона розвивалася сама, як музикант, а потім вже як прививала любов до музики своїм учням.

 

Протягом двох днів гості заходу, зокрема й викладачі Global Music School, прослухали кілька лекцій та практикумів, стали учасниками інтерактивних прав та пройшли майстер-клас від Пані Сари Чен. Нам надзвичайно приємно, що Ukrainian Global School об’єднує надзвичайних педагогів, які продовжують професійний розвиток, відкриті до обміну досвідом та новим знанням!