ВІЗИТ МІНІСТРА ОСВІТИ

Сьогодні до Ukrainian Global School завітала міністр освіти Лілія Гриневич!

Директор школи Ольга Геннадіївна провела для пані Міністра ознайомчу екскурсію школою, показавши навчальний простір: класи, новітнє обладнання, лабораторію робототехніки, мультифункціональні спортивні зони, просторий ігровий майданчик на даху школи та соляну кімнату.

Фаундер Ukrainian Global School Олена Вишнякова презентувала концепцію навчального закладу: сучасну школу з глобальним підходом до навчання, яка поєднує у собі програму «Нова українська школа» та новаторські навчальні методики зі всього світу. Таке вдале поєднання сприяє розвитку дитячих талантів та практичному застосуванню отриманих знань. Прогресивний STEM-підхід інтегровано у всі заняття. Це допомагає дітям легко опановувати технічні дисципліни та проявляти себе у винахідництві та творчості. Навчання на досвіді реального бізнесу, знайомство з провідними компаніями та наставництво успішних менеджерів надихнуть кожного учня на створення власного Startup проекту.

Окрему увагу приділили залученню батьків до навчально-виховного процесу. Батьки й діти разом виконують творчі завдання й працюють над реалізацією спільних проектів. На завершення візиту учні підготували для поважного гостя невеличкий концерт, продемонструвавши неабиякі співочі та музичні таланти.

«Ви мене надихаєте! Ви творите нову культуру навчання. Ваш підхід до навчального процесу перетворюють дітей, батьків та вчителів на союзників», – поділилася враженнями після побаченого пані Міністр.

Справжнє свято весни влаштували учні Ukrainian Global School для своїх батьків. На протязі 2 місяців діти вчили рухи, пісні та діалоги аби зіграти у авторській п’єсі «Дюймовочка».
Та лише однією виставою сюрпризи не закінчились! Після виступу, учні презентували мамам власноруч вирощені квіти геоцинту у горщиках з полімерної глини, які вони зробили на заняттях в арт студії.

Не можемо намилувався й натішитися нашими талановитими учнями! Браво!