Візит директора європейського сектору з Сінгапуру

Що не день – то подія!
Вчора ми вітали в Ukrainian Global School гостей з Великобританії, а сьогодні до нас завітав директор європейського сектору Marshall Cavendish Education з Сінгапуру пан Khairi Abdullah.

Під час зустрічі з викладачами та батьками учнів Ukrainian Global School експерт поділився, як організована система освіти в Сінгапурі, на яких знаннях та навичках вони акцентують увагу.

Цей досвід надзвичайно корисний для нас, адже Сінгапур рік за роком лідирує у міжнародному освітньому рейтингу PISA, а в країні постійно вивчають нові тенденції, прекрасно фінансують освітню сферу. До речі, робота в освітній галузі дуже престижна: провідні фахівці різних сфер із задоволенням змінюють професію і надають перевагу викладанню.

Сьогодні під час спілкування з паном Khairi Abdullah особливу увагу приділили викладанню математики у Сінгапурі. З наступної чверті Ukrainian Global School впроваджує цю систему, як це вже зробили школи США та Великобританії. Як побудовано навчальний процес, які акценти і відмінності має сінгапурський метод викладання математики, як матиматика допомагає вирішувати кейси з реального життя та багато іншого ми дізналися на зустрічі з паном Khairi Abdullah.