ВІДКРИТТЯ UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL

День відкриття Ukrainian Global School став справжнім святом!
Урочисту червону стрічку перерізали фаундер школи, Почесний консул Латвійської Республіки Елена Вишнякова (Helen Vishnyakova) та Почесний президент Ukrainian Global School – Міністр освіти Ізраїлю Шай Пирон (2013-2014).

«Я працюю у сфері освіти понад 10 років, – зазначила Олена Вишнякова, – один з моїх перших проектів – дитячий садок. Там ми вчили дітей інакше, ніж всюди – готували спеціальні новаторські та прогресивні програми. Був постійний запит від батьків, щоб продовжити такий підхід і у школі. І ось, нарешті, ми з командою змогли втілити мрію у реальність. Ukrainian Global School – це проект, яким дійсно можна пишатися».

Привітати школярів завітали почесні гості – Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, Заступник Міністра освіти Роман Греба, Голова підкомітету з освіти, Комітету Верховної ради України з питань освіти і науки Тарас Кремінь, Посол Держави Ізраїль в Україні Джоел Ліон, Почесний Консул Держави Ізраїль у Західному регіоні України Oleg Vyshniakov / Олег Вишняков та засновник і генеральний директор міжнародної компанії AllStars-IT Ukraine Соломон Амар.

Перший урок для учнів провів сам Почесний Президент школи. Він надихнув учнів своєю щирою та зрозумілою промовою:

«Це місце для реалізації і розвитку і учнів, і вчителів, для кооперації з такими ж учнями і вчителями в різних точках планети. Ukrainian Global School – це хаб, платформа для розвитку міжнародних освітніх програм. Головне, що всі ми повинні пам’ятати: мрії – це не просто те, що ми уявляємо перед сном. Мрії – це те, що ми втілюємо в реальність тут і зараз!», – наголосив Шай Пирон.