Важливе звернення до учнів Ukrainain Global School (відео)

Дорога родино Ukrainian Global School!

Маємо для вас відеоповідомлення найвищого рівня важливості і секретності одночасно! Обов’язково-обов’язково покажіть його сьогодні дітям, бо найперше воно стосується саме їх!

Як бачите, місія ого яка серйозна! І роль кожного і кожної у боротьби з монстрами 🦠, які захопили школу, вкрай важлива! Тож маємо максимально об’єднатися заради спільної перемоги!

Ну а тепер коротко і про головне:

Команда вчителів і адміністрації кілька днів аналізувала всі доступні для якісного онлайн-навчання дітей початкової школи ресурси і вирішила зупинитися на платформі ClassDojo.

–  на платформі можна зручно взаємодіяти всім класом
легко завантажувати і виконувати місії (завдання)
розміщувати покликання на відеоконтент і на інші навчальні ресурси
отримувати зворотний зв’язок від учителя і збирати відзнаки за виконані місії

Аби працювати з платформою, потрібно мати доступ до комп’ютера або (що, на наш погляд, більш зручно, – завантажити застосунок на телефон/планшет).  Вчитель кожного класу у батьківську вайбер-групу надішле QR-код, перейшовши за яким, учень побачить себе і своїх однокласників.

Яким чином відбуватиметься навчання з 23 березня по 3 квітня?

➤ Сплануйте графік дітей так, щоб з 9.30 ранку до 15.00 по будням вони мали доступ до програми ClassDojo. Психологи радять, аби цей період був максимально наближеним до звичного для дитини графіку: підйом вранці, гігієнічні процедури, зарядка, сніданок – і рушаймо до виконання місій!

➤ Щодня, з понеділка по п’ятницю, о 10.00 на платформі будуть розміщені місії (завдання), на виконання яких дається рівно 24 години! Бо супергерої працюють швидко і ефективно!
До 10.00 наступного дня супергерої у вигляді фото розміщуватимуть свої виконані місії на цій самій платформі. Тобто, місії за вівторок необхідно розмістити не пізніше 10.00 середи.

➤ Щодня з 12.00 до 13.00 весь клас через покликання, розміщене на ClassDojo, матиме зустріч із класним учителем онлайн! Окрім класного вчителя, на зв’язок також виходитимуть вчителі-предметними. Деталі щодо графіка кожен клас отримає додатково. Під час зустрічей учителі додатково пояснюватимуть матеріал, аналізуватимуть виконані місії, розповідатимуть про ідеї спільних проєктів.

➤ З 13.00 до 15.00 відбуватимуться індивідуальні зустрічі дітей з класним учителем та/або предметниками. Протягом тижня кожна дитина двічі вийде на індивідуальну зустріч з учителем. Зустріч триватиме 15-20 хвилин і під час неї можна буде обговорити всі питання, які цікавлять дитину: щось незрозуміло, хочеться поділитися чимось особливим, розповісти про нещодавно прочитану книжку тощо.

На платформі також будуть розміщені відеоуроки від наших учителів, запис яких відбувається цього тижня. Відеоуроки міститимуть новий для дітей матеріал, за яким їм потрібно буде виконувати місії (завдання). На тиждень кожен клас отримає кілька таких відеоуроків. Кожен відеоурок створений за підходом мікронавчання: максимальна тривалість відео- 7 хвилин (більше часу дітям важко втримати увагу). А принцип, за яким клас працюватиме – це принцип так званого «перевернутого класу», коли спочатку слухають теоретичний матеріал, а потім обговорюють його з учителями.

Предмети, з яких будуть доступні відеоуроки: STEM, українська мова, математика, лідерство. Вчитель англійської двічі на тиждень виходитиме на онлайн-уроки в проміжку 12.00 – 13.00.

Ми намагалися спланувати процес таким чином, щоб участь батьків у ньому була мінімальною. Це допоможе дітям розвинути навички планування, пріоритезації, самостійності та відповідальності.