Учні Ukrainian Global School зустрілися з Президентом України Володимиром Зеленським!

Цей день наші школярі запам’ятають надовго, якщо не на все життя! Вражень через край!
Сьогодні учні Ukrainian Global School відвідали Всеукраїнський форум «Україна зростає разом зі мною». Подія присвячена до 30 річниці Конвенції ООН про права дитини. Учасниками форуму стали Президент України Володимир Зеленський, Перша леді Олена Зеленська та школярі.

На початку форуму голова держави, перша леді та діти-учасники зробили ранкову руханку. До заходу діти підготували відео-презентацію, в якій розповіли про свої захоплення та досягнення. Учениця 2 класу Ukrainian Global School Вікторія розповіла про свій проєкт – колекцію одягу, яку вона розробила у 6 річному віці для своїх друзів.

Школярі мали унікальну нагоду поспілкуватися з Президентом та задати йому свої питання. Дізналися про що він мріяв у дитинстві, де хотів навчатися та ким стати… В свою чергу Президент поцікавився думкою школярів: що може зробити держава, щоб діти не хотіли після школи чи університету їхати в інші країни.
“Це просто банальні слова: діти — це майбутнє. Діти є розумніші за дорослих, це є правда, тому іноді я відчуваю себе дитиною з дорослими людьми”, – поділився Зеленський.