Тиждень доброти

Головне завдання школи виховати не відмінників, а особистостей! Особистостей, які будуть гідно проявляти себе та досягати успіхів у бізнесі, родинному колі та суспільстві. Згодні?
Ukrainian Global School об’єднує не тільки учнів, а цілі родини. Адже разом рік за роком ми проводимо свята, визначні події, розділяємо переживання та досягнення. І ніщо так не об’єднує, як добрі справи!
1 грудня 2020 року відбудеться Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок, з якого ми розпочинаємо шкільний Тиждень доброти. Протягом тижня на заняттях ми будемо повертатися до теми доброти і волонтерства. Спілкуватися про те, як кожен може допомагати іншим. Адже важливо навчати дітей, що надавати підтримку можна не тільки грошима, а й іншими способами – увагою, талантом, поширенням інформації.
За доброю традицією наша школа долучилася до благодійного проєкту. Цього року це ініціатива #ЩедрийВівторокДіти, що спрямована на заохочення молодого покоління до добрих справ. Вся команда Ukrainian Global School – співробітники, учні та їхні родини у партнерстві з благодійним фондом Happy Paw визначили напрямок своєї допомоги – притулок для тварин Best Friends.
За свої шкільні досягнення учні протягом року отримають винагороду – глобаксики. У шкільній «Крамничці доброти» діти можуть придбати за накопичені глобаксики корм чи іграшки для тварин, які будуть передані до притулку Best Friends.