Система анти-ковід заходів в Ukrainian Global School

Батьки довіряють нам найдорожче – своїх дітей! Тому ставлення до безпеки в Ukrainian Global School дуже серйозне. Школа ретельно підготовлена до роботи в умовах карантину.
Анти-ковід заходи починаються буквально від дверей. При вході на територію кожного відвідувача зустрічає медичний працівник. Саме тут батьки прощаються з дітьми до вечора, адже вхід на територію школи обмежено. Контроль температури, наявність маски, списки всіх відвідувачів – must have сьогодення.
При вході до приміщення школи впроваджено додаткові профілактичні заходи. Відвідувачі проходять сканер температури та наявності маски. Без дотримання всіх умов двері автоматично блокуються.
Працівники пройшли тестування, щодня проходять температурний скринінг, а також змінюють маски згідно з графіком, користуються дезінфекторами протягом дня.
Слідкуємо за безпекою приміщень: кожні 2 години відбувається дезінфекція. Чистота поверхонь перевіряється за допомогою міні-лабораторії. Також впроваджено додаткові профілактичні заходи – кварцування приміщень, зволоження повітря та використання пиловловлювачів.
І що не менш важливо, вчителі просто і доступно пояснюють дітям, періодично нагадують, чому необхідно дотримуватися правил гігієни, особливо зараз.
Діти – найголовніше! І ми вдячні батькам, за довіру, розуміння та організованість в дотриманні усіх правил.