UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL

Ukrainian Global School - сучасна школа з глобальним підходом до освіти. Навчання відбувається за інноваційною програмою, що не має аналогів. Провідні методики та підходи, що показали високу ефективність у різних куточках світу, ми інтегрували у програму «Нова українська школа».

Сучасний освітній простір, устаткування школи за «останнім словом техніки», команда кращих педагогів та ментори міжнародного класу з США, Європи та Азії забезпечують викладання трендових напрямків на високому рівні.

В процесі навчання наші учні освоюють новітні технології, іноземні мови, отримують початкову бізнес освіту, не залишаючи без уваги фізичну підготовку і творчу реалізацію. І що важливо – переносять набуті знання у практичну площину.

Головна мета Ukrainian Global School – дати кожній дитині всі необхідні інструменти для опанування нових навичок, створення власних креативних проєктів, а в перспективі – реалізації унікального потенціалу кожного учня у будь-якому куточку світу.

ЧОМУ UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL?

Математика за сінгапурською системою

Програма впроваджена спільно з Marshall Cavendish Education (Сінгапур). Одна з особливостей сінгапурської методики навчання – на математиці учні вирішують кейси з реального життя, бізнесу та намагаються знайти якомога більше способів розв’язання задачі. Такий підхід дозволяє краще засвоїти матеріал, про що свідчать лідируючи позиції Сінгапуру у міжнародному освітньому рейтингу PISA.

5 іноземних мов

Шкільний літній табір. Захопливий мікс активного дозвілля, навчання та творчості. Global Summer Camp - це квести і спортивні змагання, розваги з друзями, мовна практика, сучасні технології, майстер-класи, екскурсії. Іншими словами – незабутні канікули!

Soft skills

Або гнучкі навички – невловимі навички, які допомагають взаємодіяти і добре ладнати з іншими, гідно презентувати себе, бути лідером і ефективним членом команди. Розвиток гнучких навичок учнів вплетено у навчальний процес та позашкільні активності.

Музична школа

У Global Music School учні навчаються проявляти себе через музику. У музичній школі облаштовано 8 студій для гри на різних музичних інструментах та занять вокалом. Викладачі – професійні музиканти, учасники і переможці музичних конкурсів навчають музичній грамотності, розвивають музикальний слух та почуття ритму учнів.

Колаборація з успішними компаніями

З перших днів у школі готуємо школярів до майбутнього: відвідуємо різні компанії, знайомимо з професіями, вивчаємо бізнес-процеси, розробляємо проєкти на основі кейсів з реального бізнесу. Профорієнтація сприяє якісній підготовці до успішної кар’єри, а ще – це можливість перевірити свій вибір і вчасно його скоригувати.

Спортивні, творчі, соціальні гуртки

У шкільних клубах представлено понад 20 гуртків та секцій для активного дозвілля та спорту, творчої реалізації, винахідництва, опанування тренд-напрямків та відпрацювання навичок 21 сторіччя. Кожен знайде заняття до душі та можливість проявити себе в улюбленій справі.

Global Summer Camp

Шкільний літній табір. Захопливий мікс активного дозвілля, навчання та творчості. Global Summer Camp - це квести і спортивні змагання, розваги з друзями, мовна практика, сучасні технології, майстер-класи, екскурсії. Іншими словами – незабутні канікули!

Індивідуальна навчальна траєкторія

Робота за індивідуальною навчальною траєкторією сприяє максимальному розкриттю потенціалу кожного учня. Персональний підхід, індивідуальні завдання, увага та робота над власними проєктами, наставництво тьютора підвищують шкільну успішність та рівень засвоєння знань.

5D система оцінювання

Багатогранна система оцінювання 5D – ефективний інструмент, який дозволяє оцінити більше аспектів успішності. За нашою системою оцінюються не тільки знання, а і мотивація учнів, докладені зусилля, вміння використовувати нові знання на практиці. Щоб оцінити прогрес учня, окремо розглядається 5 складових: когнітивна, соціальна, емоційна, креативна і мотиваційна. Оцінювання включає діалог з учнями та комунікацію з батьками. Така система оцінювання дає більш об’єктивну картину прогресу у навчанні кожного учня.

Програма виховання лідерів

Програма Лідерство розроблена спільно з ізраїльськими партнерами - The Hebrew Reali School Haifa. Спрямована на формування лідерських якостей, що передбачає бути лідером як у колективі, так і собі. В процесі навчання діти навчаються працювати в команді, бути організованими та відповідальними.

Інноваційна програма

Інноваційна програма, що не має аналогів. Навчальна програма «Нова українська школа», вдосконалена провідними авторськими та адаптованими закордонними програмами та методиками, спрямованими на розвиток читацької, математичної і природничо-наукової грамотності в контексті PISA.

Startup Education

Щоб зробити вибір кар’єри свідомим, з перших класів ми готуємо учнів до майбутнього: знайомимо з різними компаніями та професіями, вивчаємо бізнес-процеси та фінансову грамотність. Навчання на досвіді реального бізнесу готує учнів до розробки і втілення у життя власних startup-проєктів.

Міжнародні проєкти

Шкільна програма міжнародної кооперації передбачає використання програмних документів щодо розвитку освіти Євросоюзу та США. Кращий світовий досвід впроваджується для розбудови власної системи курсів і програм. Міжнародні проєкти орієнтовані на обмін досвідом викладачів та взаємодію учнів з однолітками з іноземних шкіл-партнерів.

Навчання за системою STEM

Системний STEM-підхід інтегровано у всі заняття, що сприяє як творчому розвитку, так і опануванню технічних дисциплін. Досвід викладання за системою STEM викладачі переймали в ізраїльських спеціалістів з The Hebrew Reali School Haifa – прогресивної школи, що вже понад 10 років працює за системою STEM (S - science, T - technology, E - engineering, M – mathematics).

Креативні проєкти

Використання набутих знань «тут і зараз» з акцентом на розвиток практичних навичок і компетенцій, спрямованих на навчання впродовж життя, проблемно-орієнтоване навчання; робота учнів над творчими, соціально-спрямованими та дослідницькими проєктами.

Робототехніка. Програмування. VR

Володіння сучасними технологіями на високому рівні. У процесі навчання учні використовують роботів, віртуальну та доповнену реальності (VR\ AR), освоюють програмування та мультиплікацію (stop motion) з перших класів.

Англійська на високому рівні

Вивчення англійської мови не обмежуються шкільними заняттями. Учні відпрацьовують розмовну англійську з носіями мови, спілкуються з учнями з іноземних шкіл-партнерів.

3D дизайн

3D моделювання учні використовують у навчальному процесі: відтворюють тривимірні моделі на 3D-принтері. Таким чином знайомляться з сучасними технологіями та розвивають просторову уяву.

ЕКСКУРСІЯ

ІНФРАСТРУКТУРА

Image

ГАЛЕРЕЯ