Дитячі садочки «Ukrainian Global Kids»

Вже понад десяти років дитячі садочки Ukrainian Global School піклуються, виховують на навчають. дітлахів. Досвідчені педагоги приділяють увагу кожній дитині, щоб розкрити природні здібності, таланти маленької особистості та підготувати до життя та реалізації у сучасному світі.

У садочках створені прекрасні умови для різнобічного розвитку дітей. Вихованці займаються творчими проєктами, вивчають науку, англійську мову за авторською програмою садка Let’s have fun,  відвідують арт-майстерню, музичну студію, театральний гурток, спортивно-танцювальні секції, заняття з кулінарії та підготовки до школи.
Краще розкрити себе дітям допомагають сучасні програми і методики, впроваджені у садочках за сприянням іноземних партерів, такі як STEM, лідерство, проєктна діяльність, flexible learning...

Садочки Ukrainian Global School мають сучасний інтер’єр, оздоблений гіпоалергеними меблями, власна велика територія з ігровими майданчиками, що надійно охороняється. У садочках працюють логопед та психолог.

День у Ukrainian Global School - це активне дозвілля, навчання в ігровій формі, прогулянки на свіжому повітрі, 4 разове харчування (за необхідності – дієтичне), соляна кімната, пізнавальні екскурсії, і звичайно, турбота і увага кожній дитині.

Садочки працюють за адресами: проспект Валерія Лобановського, 6Б, Косогірний провулок, 10.

ЧОМУ Ukrainian Global Kids?

Посилена безпека

Садок розташований на власній закритій території і знаходиться під охороною 24/7. Діє пропускна система, працює відеоспостереження та система розпізнавання обличь. Вхід для сторонніх осіб закрито.

Простора територія та ігрові і спортивні майданчики

Навколо будівлі садка облаштована простора, закрита територія з різноманітними ігровими та спортивними майданчиками. Штучний газон оберігає дітей від травм під час активних ігор.

Збалансоване харчування

Система харчування садку розроблена за участі дієтологів. Протягом дня діти мають 4 прийомів їжі, що приготована на власній кухні садка. За необхідності, дитині може бути запропоновано дієтичне харчування (безлактозне, безглютенове).

Увага кожній дитині

Англійська мова

Англійська викладається за власною авторською методикою Let’s have fun! Програма розроблена з урахуванням особливостей сприйняття у ранньому дитячому віці. Отримала високу оцінку та була запозичена ізраїльськими колегами для роботи в садках.

Комплексна підготовка до школи

Курс для дітлахів, які збираються в перший клас. Інтерактивний формат занять, цікава програма, зміна активностей протягом уроку допоможуть засвоїти нові знання та захопитися навчанням. Педагоги стимулюють дитячу ініціативу та самостійність, креативність, свободу вибору, рухову і пізнавальну активність.

Арт-майстерня

Протягом дня діти займаються різноманітними видами творчості: живописом, аплікацією, оригамі... Арт заняття проходять у формі гри; сприяють розвитку креативності, мілкої моторики.

Музична школа

На території розташована музична школа Global Music School. Для дітей віком від 4 років рекомендовані заняття з вокалу, гри на фортепіано, скрипці, ударних інструментах.

Спортивно-танцювальні секції

У садку створена сучасна спортивна інфраструктура: спортивні майданчики просто неба і у приміщенні, скаледром, танцювальна студія. Діти займаються класичною хореографією, гімнастикою, джиу-джитсу.

Логопед, психолог

У садку працюють логопед та психолог. За необхідності родина може звернутися до шкільних спеціалістів. Логопед проводить діагностику, надає консультації родинам, працює над всіма аспектами розвитку мовлення. Психолог допоможе адаптуватися у колективі, позбутися страхів.

Навчання за системою STEM

Системний STEM-підхід інтегровано у всі заняття, що сприяє різнобічному розвитку маленької особистості. Досвід викладання за системою STEM вихователі переймали в ізраїльських спеціалістів з The Hebrew Reali School Haifa – прогресивної школи, що впровадили STEM (S - science, T - technology, E - engineering, M – mathematics) вже понад 10 років тому.

Програма виховання лідерів

Програма Лідерство розроблена спільно з ізраїльськими партнерами - The Hebrew Reali School Haifa. Спрямована на формування лідерських якостей, що передбачає бути лідером як у колективі, так і собі. В процесі навчання діти навчаються працювати в команді, бути організованими та відповідальними.

Соляна кімната

Соляна кімната – спеціальне приміщення, стіни якого вкриті 30 см шаром солі. Повітря у кімнаті насичене сіллю та корисними мікроелементами. Кілька курсів відвідування соляної кімнати на рік - прекрасна профілактика респіраторних захворювань та сприятливий вплив на імунітет.

Нам понад 10 років!

Перший садок мережі Ukrainian Global Kids було відкрито у 2009 році. За понад 10 років була розроблена власна прогресивна програма навчання і розвитку дітлахів, зібрана команда кращих педагогів, які виховують відкритих та щасливих дітей.

Медичний супровід

Участь у програмі “Гроші ходять за дитиною”

Ukrainian Global Kids – ліцензований заклад, тому у нас реалізована державна програма “Гроші ходять за дитиною”, завдяки якій ви щомісяця будете отримувати кешбек! Це компенсація державою часткової вартості навчання учня у приватному закладі.

ЕКСКУРСІЯ

ГАЛЕРЕЯ

    Ваше Ім'я:

    +38 (067) 959-40-40