Obozrevatel.com. “Хочеться повертатися”: засновниця поділилася секретами “школи майбутнього”

У Києві функціонує “школа майбутнього” – інноваційна Ukrainian Global School, в яку діти повертаються з задоволенням. Олена Вишнякова, яка її відкрила, поділилася, як їй це вдалося.

Як же чудово, коли після канікул діти із задоволенням йдуть, і навіть поспішають до школи. І справа не тільки в зустрічі з шкільними друзями. Адже діти знають, що з початком навчального року все найцікавіше тільки починається!

“Сьогодні школа – це набагато більше, ніж місце, де навчать читати і писати. Сучасна школа ознайомлює учнів з різноманітністю можливостей, готує до челленджів майбутнього, допомагає кожному учневі знайти своє призначення. Саме такі завдання ми ставимо перед собою в Ukrainian Global School”, – розповіла Вишнякова.

Незважаючи на серйозні завдання, процес навчання в цій школі по-справжньому захоплює. Програму НУШ посилили авторськими й успішними закордонними методиками. Діти не проводять дні за партами, а почуваються на уроках абсолютно вільно – можуть сісти на м’якому пуфі або приєднатися за парту до своєї команди по проекту. Ніхто не зациклений на теорії, навпаки, знання переносять в практичну площину – для цього в арсеналі дітей STEM-лабораторія, кулінарна студія, кабінет робототехніки.

Школярі з першого класу “на ти з сучасними технологіями: віртуальною і доповненою реальністю, 3D принтерами, smart-панелями. І водночас реалізують себе у творчості в музичній школі, театральному гуртку, танцювальної або арт-студії.

Всі свої досягнення – проекти, музичні успіхи, театральні постановки учні із задоволенням демонструють рідним на шкільних заходах. У таку школу приємно повертатися не тільки дітям, а й їхнім батькам. Схоже, саме такою і повинна бути школа.

 

Оригінальна публікація за посиланням: https://www.obozrevatel.com/ukr/society/hochetsya-povertatisya-zasnovnitsya-podililasya-sekretami-shkoli-majbutnogo.htm