Міжнародний освітній форум-практикум!

2 листопада відбулося офіційне відкриття 5-го Міжнародний освітній форум-практикум!
Ця подія зібрала в Ukrainian Global School сотні українських педагогів та іноземних експертів освітньої сфери. Гостей вітали організатори заходу Olena Dubas-Chorniuk, Olena Dvorytska, фаундер Ukrainian Global School Елена Вишнякова (Helen Vishnyakova).

«Ми маємо унікальну можливість формувати освіту майбутнього. Сьогодні відбуваються значні зміни як в системі освіти нашої країни, так і у глобальному масштабі. Такі події об’єднують професіоналів з різних країн, допомагають йти в ногу з часом, обмінюватися досвідом та бути активними учасниками процесу змін» – зазначила у своїй промові Олена Вишнякова.

За дні Форуму відбудуться десятки лекцій та практичних занять. Сьогодні, освітяни підійматимуть такі важливі питання, як інклюзивна освіта, школа без насильства, дигіталізація у школах, інтегровані заняття та підготовка учнів до майбутнього.
Програма другого дня не менш насичена, але про це згодом.

алишилися лічені дні до грандіозної події, що відбудеться в Ukrainian Global School!

2-3 листопада чекаємо всіх на Міжнародний освітній форум-практикум!
Насичена програма, пізнавальний контент від кращих експертів, практичні майстер-класи та унікальна нагода поспілкуватися зі спеціалістами міжнародного рівня.