МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ

Шкільна програма міжнародної кооперації передбачає використання програмних документів щодо розвитку освіти Євросоюзу та США. Кращий світовий досвід впроваджується для розбудови власної системи курсів і програм. Міжнародні проєкти орієнтовані на обмін досвідом викладачів та взаємодію учнів з однолітками з іноземних шкіл-партнерів.

Ізраїль

У березні наші вчителі разом з директором школи повернулися з Хайфи, де обмінювалися досвідом з ізраїльськими колегами. Наші викладачі навчалися роботі за системою STEM (S - science, T - technology, E - engineering, M – mathematics) та ділилися досвідом викладання іноземних мов за нашою власною методикою. В Ізраїлі у нас з’явився перший партнер – בית הספר הריאלי העברי בחיפה The Hebrew Reali School Haifa. Це сучасна та прогресивна школа, що вже понад 10 років працює за системою STEM та радо погодилася поділитися з нами своїми напрацюваннями. Ukrainian Global School та The Hebrew Reali School Haifa підписали Меморандум про взаєморозуміння. В рамках документу, наші учні та вчителі будуть відвідувати Ізраїль за програмами обміну. Також на нас очікує безліч цікавих спільних проєктів та програм! Тримаємо руку на пульсі освіти!

США

Влітку команда Ukrainian Global School на чолі з фаундером Оленою Вишняковою відвідала США з робочим візитом.

Наша школа підписала угоди про співпрацю з 11 школами Америки. Початкова школа Brookdale Elementary School вже приєдналася до нашої програми міжнародної кооперації. Спільні проєкти з іноземними партнерами мають велике значення для виховання лідерів майбутнього. Школярам потрібні знання і підготовка, які дозволять реалізувати свій потенціал у будь-якому куточку світу!

Слідкуйте за нашими новинами! Зовсім скоро ми розповімо, які спільні україно-американські проєкти чекають на наших учнів.

Сінгапур

Сінгапур вражає своїми досягненнями, зокрема в освітній сфері. Кілька років поспіль країна займає лідируючи позиції в міжнародному освітньому рейтингу PISA.

В програмі Ukrainian Global School зібрані кращі навчальні технології з різних країн світу, і звичайно, ми не могли оминути унікальний досвід Сінгапуру.

З 2019 року у школі викладається математика за сінгапурською системою. У жовтні до школи завітав директор європейського сектору Marshall Cavendish Education з Сінгапуру. Пан Khairi Abdullah розповів як побудовано навчальний процес, які акценти і відмінності має сінгапурський метод викладання математики та як навчають у школі на прикладі кейсів з реального життя.

Великобританія

Досвід Великобританії в освітній сфері унікальний: багатовікові традиції кращих коледжів світу поєднані з сучасними інноваційними рішеннями. Тому співпраця з освітніми закладами Великобританії – один з провідних векторів міжнародної програми Ukrainian Global School.

У жовтні 2019 до Ukrainian Global School завітали керівники Bishopstrow College та Padworth College.

Під час візиту пан Ніколсон (директор Bishopstrow College) зустрівся з педагогами гостями Ukrainian Global School і прочитав надихаючу лекцію.

Німеччина

Влітку 2019 команда Ukrainian Global School відвідала Німеччину.

Під час робочого візиту педагоги відвідали школи та гімназії у різних містах. Познайомилися з німецькими колегами, процесом навчання у різних школах та організацією вільного часу учнів.

Цікавим виявився досвід залучення студентів педагогічних університетів до роботи зі школярами.
Приємно відзначити, що наші школи мають чимало спільного і використовують аналогічні підходи до навчання. Німецькі спеціалісти також надають перевагу гнучкому навчанню, яке впроваджено в Ukrainian Global School. І розділяють наші погляди щодо використання творчих проєктів у процесі навчання та розвитку soft skills у дітей.

Вже за місяць німецька делегація відвідала Ukrainian Global School. Німецькі партери постійні учасники освітніх заходів нашої школи, таких як Міжнародна конференція з інклюзивної освіти, Міжнародний освітній форум-практикум, відкриття музичної школи Global Music School.

Латвія

На початку нового навчального року зустрічали в Ukrainian Global School директора латвійської школи Rīgas Ukraiņu Vidusskola пані Лідію. Влітку 2019 ми підписали Договір про співпрацю під час робочого візиту команди UGS до Латвії.

Під час візиту до Латвії ми знайомилися з організацією навчального процесу в різних школах Риги, переймали досвід роботи шкільних літніх таборів.

Зустріч у Києві присвятили роботі над програмою кооперації на 2019/2020 рік. Серед запланованих заходів спільні проєкти учнів та обмін досвідом педагогів. Минулого року ми активно переймали досвід використання в роботі STEM-підходу у ізраїльських колег. Протягом року доповнювали, адаптували отриманні знання та здобували власний практичний досвід, і вже незабаром наші викладачі навчатимуть STEMу латвійських колег.

    Ваше Ім'я:

    +38 (067) 959-40-40