Міжнародна конференція з інклюзивної освіти в Ukrainian Global School

Сьогодні відбулося відкриття першої міжнародної конференції в Ukrainian Global School!

«Арт-терапевтичні технології як інструмент супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних навчальних закладах України: перспективи та шляхи імплементації» звучить тема заходу.

Конференцію відвідали педагоги та арт-терапевти з усієї України. А поділитися досвідом роботи у сфері інклюзивної освіти до нас завітали
спеціалісти з Німеччини. Себастіан фон Чаммер розкриє тему особливого місця в світі людей з особливими потребами. Його колега Елізабет Курц поділиться досвідом інтеграції дітей з особливими освітніми потребами, а Ульріке фон Чаммер зосередить увагу на підготовці спеціалістів та розповість про досвід Німеччини у становленні інклюзивної освіти.

Олена Вишнякова – фаундер Ukrainian Global School під час відкриттяКонференції зазначила: «В українському суспільстві питання інклюзивної
освіти все частіше привертає нашу увагу. Сьогодні ми маємо нагоду серйозно підійти до цього питання. Я вдячна нашим німецьким колегам, які завітали до нас, щоб поділитися досвідом і рада бачити, скільки педагогів об’єднані спільною метою – підготувати українську освіту до змін та надати всім дітям рівні можливості у здобутті знань.»

Перший день Конференції було присвячено доповідям німецьких та українських
спеціалістів. А у наступні кілька днів відбуватимуться майстер-класи та
показові заняття. Завдяки комплексному підходу українські викладачі та арт-терапевти отримають нові знання та практичні навички.