Майстер-клас для педагогів: STEM

Учні вже встигли звикнути до шкільного життя, а навчальний рік у Global Hub тільки починається.
Global Hub – освітній простір для педагогів, створений на базі нашої школи. Саме тут зустрічаються та обмінюються досвідом педагоги з усієї України та міжнародні експерти.
Сьогодні вчителі київських шкіл зустрілися на майстер-класі “Кабінет STEM: обладнання та використання” в Ukrainian Global School.

Добре розуміємо, які питання ставлять перед собою наші колеги, які тільки починають освоювати STEM. Півтора року тому команда Ukrainian Global School почала вивчати міжнародний досвід викладання за методикою STEM. Навчалися у кращих – ізраїльських педагогів, які запровадили STEM у школах ще 14 років тому і досягли неабияких результатів.

Понад рік ми присвятили ретельному вивченню досвіду іноземних колег і адаптації до нашої програми, і сьогодні нам є чим поділитися з українськими педагогами. На майстер-класі розглянули питання як ефективно використовувати STEM у роботі, з чого почати та як обладнати STEM-лабораторію. Звісно, технічна база у шкіл різна, тому поговорили про пріоритетне обладнання та альтернативні рішення.