ukrainian
global LYCEUM

Ліцей міжнародних відносин для лідерів за ізраїльською освітньою методологією

Дипломатичний бекграунд наших засновників, обмін досвідом з іншими країнами та лінгвістична підготовка роблять наш ліцей ідеальним середовищем для виховання амбіційних абітурієнтів, які готові підкорювати весь світ!

Адреса 1:

Київ, пр. Лобановського, 6-б

+38 (096) 906-69-50

Вiк

вiд 10 до 18 рокiв

Вiковi групи:

5 - 12 класи

Вартicть навчання:

вiд 28 500 грн.

ВІДКРИТИЙ НАБІР в 5-й клас на 2022 рік

UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL – це система цінностей та переваг

ЛІДЕРСТВО

Ізраїльська програма освіти, яка закладає фундамент лідера ще зі шкільної парти.

НУШ і ліцензія МОН

Ми вдосконалили навчальну програму «Нова українська школа» провідними світовими та авторськими програмами, попри це по закінченню навчання учні отримають атестати про загальну середню освіту державного зразка.

STEM-підхід

Системний STEM-підхід інтегровано у всі заняття, що сприяє як творчому розвитку, так і опануванню технічних дисциплін.

Лінгвістична підготовка

За замовчуванням всі ліцеїсти навчаються по білінгвальній системі — викладання відбувається англійською та українською. Попри це в учнів є можливість вивчати французьку, німецьку та китайську.

Індивідуальна навчальна траєкторія

Ефективне навчання можливе лише за умови індивідуальної освітньої траєкторії для кожного ліцеїста та диференційованого підходу. Тому з кожною дитиною працює тьютор, який допомагає визначити вектори розвитку.

Підтримка здоров’я

Соляна кімната, спортивні секції та арт-терапія сприяють ментальному та фізичному здоров’ю учнів UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL.

Країни, які вплинули
на нашу методологію

ЛАТВІЯ

Влітку 2019 року ми підписали договір про співпрацю з латвійською школою Rīgas Ukraiņu Vidusskola. З того часу ми регулярно відвідуємо Латвію та переймаємо досвід роботи шкільних літніх таборів.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Співпраця з освітніми закладами Великобританії – один із провідних векторів міжнародної програми UGE. У жовтні 2019 року до нас завітали керівники Bishopstrow College та Padworth College, поділилися досвідом, який ми успішно імплементуємо.

НІМЕЧЧИНА

Влітку 2019 року команда Ukrainian Global School відвідала Німеччину. Під час робочого візиту педагоги відвідали школи та гімназії у різних містах. Познайомилися з німецькими колегами, процесом навчання у різних школах і організацією вільного часу учнів та інтегрували свої спостереження в UGE.

СІНГАПУР

У програмі UGE зібрані найкращі навчальні технології з різних країн світу, а з 2019 року у школі викладається математика за сінгапурською системою. Її ми запозичили після візиту директора європейського сектору Marshall Cavendish Education із Сінгапуру пана Khairi Abdullah.

ІЗРАЇЛЬ

Ізраїль має найбільший вплив на UGE, адже викладачі та директори постійно обмінюються досвідом з колегами з Хайфи. Зараз ми маємо стратегічне партнерство з провідною школою The Hebrew Reali School Haifa, а отже наші учні можуть брати участь у програмах обміну з Ізраїлем.

США

Наша школа підписала угоди про співпрацю з 11 школами Америки, а початкова школа Brookdale Elementary School вже приєдналася до нашої програми міжнародної кооперації.

ЗАСНОВНИКИ

ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА ВИШНЯКОВА

Засновниця

Засновниця UGE, психолог, арт-терапевт та почесний консул Латвійської Республіки в Україні. За багато років проєкти Олени Олександрівни у галузі дитячої освіти зарекомендували себе на найвищому рівні..

ШАЙ ПИРОН

Почесний президент

Почав свою кар’єру викладачем і пройшов шлях до Міністра освіти Ізраїлю. У свій час пан Пирон доклав чимало зусиль для реформування системи освіти цілої країни, а зараз він впроваджує оригінальні ідеї в Україні в UGE як Почесний президент мережі.

ШОШІ ІДЕН

Керівник методичного центру

Експерт міжнародного класу у галузі освіти. У минулому — директор та керівник педагогічного центру Reali School Haifa (Ізраїль), керівник навчального центру Beit Ruth (Ізраїль). Співпрацює з Haifa University, муніципалітетом міста Хайфа, асоціацією журналістів, асоціацією письменників та Міністерством освіти Ізраїлю.

КХАРІ АБДУЛА

Ментор

Експерт у галузі освіти міжнародного класу з Сінгапуру. Обіймає посаду директора європейського сектора Marshall Cavendish Education. Співробітництво з Ukrainian Global School розпочалося у 2019 році з впровадження сінгапурської системи викладання математики. Під час візиту наголосив, що вважає за потрібне приділяти увагу розвитку soft skills, емоційного інтелекту та високо оцінив шкільну програму виховання лідерів.

СТЮАРТ НІКОЛСОН

Ментор

Експерт у галузі освіти з Великобританії з більш ніж 30-річним досвідом. Випускник Оксфорду, Кембриджу та Единбурзького університету. Пан Ніколсон розпочав свою кар’єру викладачем, а останні 20 років працює у галузі міжнародної освіти. Очолював такі навчальні заклади, як Edgehill College/Kingsley School, Cambridge Centre for Sixth Form Studies. Стюарт був головою Асоціації незалежних шкіл, головою Ради з незалежної освіти. Він є довіреною особою Асоціації з питань виховання та опіки іноземних студентів.

ОЛЕНА ФЕДОРОВА

Ментор

Викладач RISEBA University of Applied Sciences (Латвія). Пані Федорова має великий досвід у сфері комунікацій та журналістики. Вона заснувала школу сучасних комунікацій Taktika, є редактором видань «Щасливі люди», «Life», «Марта», телеканалів TV-5, LTV7 та членом Латвійської асоціації PR-спеціалістів (LASAP). Розробила курс з блогінгу для дітей, адже вважає за потрібне навчати використовувати сучасні канали комунікацій зі шкільного віку.

Партнери

З якими можемо дати більше нашим дітям

ми відкриваємо можливості

ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН

Наші учні отримують унікальну можливість не тільки освоїти загальноосвітню українську програму, а й взяти участь у міжнародних проєктах обміну досвідом. Діти взаємодіють з однолітками з іноземних шкіл-партнерів та мають можливість повчитися в одній з країн-партнерів, ознайомитися з місцевою культурою, підвищити свій рівень володіння англійською мовою.

МІЖНАРОДИЙ досвід

Ми тісно співпрацюємо в сфері обміну досвідом із США, Ізраїлем, Великобританією, Сінгапуром, Латвією. Ukrainian Global Lyceum — це простір, в якому об’єднуються вчителі, які хочуть і готові розвиватися і самовдосконалюватися, а головними бенефіціарами цього процесу є, звісно, наші учні.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

Щоб зробити вибір майбутньої кар’єри свідомим, вже з перших освітніх кроків ми починаємо готувати учнів до майбутнього: спочатку знайомимо з різними компаніями та професіями, далі — вивчаємо бізнес-процеси та вибираємо цікаві напрямки. Фінальний етап — повне занурення в обрану професію з практикою у компаніях, що досягли успіху в різних сферах бізнесу.

Цінності UGE, що стали засадами нашої освіти

ЛІДЕРСТВО

Ізраїльська програма освіти, яка закладає фундамент лідера ще зі шкільної лави.

СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ

Камерні дитячі садочки, маленькі групи в класах та школі, увага до кожної дитини.

МАЙБУТНЄ

Міжнародні та найпрогресивніші принципи освіти, що були інтегровані засновниками — почесними консулами та дипломатами.

ОСОБИСТІСТЬ

Набір можливостей та умов, що грань за гранню формують цілісну особистість.


UKRAINIAN GLOBAL
EDUCATION

Фундаментальний підхід до освіти від перших років у садочку і до вступу в університет

Ми в UGE створили систему освіти, яка на відміну від інших навчальних закладів дозволяє закласти фундамент успішного майбутнього крок за кроком. Починаючи від дитячого садочка з камерними групами і трепетним ставленням до кожної дитини через сучасну школу, де вчителі підхоплюють навчання молодших школярів після садочка і готують до старших класів, і закінчуючи міжнародним ліцеєм з ізраїльською програмою. Такий цілісний підхід дозволяє нам формувати успішних людей майбутнього, не згаявши жодного дня даремно.

Заявка на вступ до 5-Го
класу

Сподіваємося, вам було приємно з нами
познайомитися! Чекаємо вас у нашому ліцеї
міжнародних відносин — UKRAINIAN GLOBAL LYCEUM