Image
Територія щасливого дитинства

Кудрявський Глобал

Кудрявський Глобал – новий кампус дитячого садка «Кудрявський», історія якого налічує вже 9 років.

Новий кампус розташований у сучасній новій будівлі з власним просторим подвір’ям, ігровими та спортивними майданчиками просто неба.

Для малюків підготовлені затишні групи з окремими роздягальнями, спальнями, простором для гри, відпочинку та навчання. При устаткуванні приміщень використовувалися виключно гіпоалергенні та натуральні матеріали, а меблі були виготовлені за власним проектом садка.

Image
Image

У садку «Кудрявський Глобал» передбачені окремі групи для дітей різного віку від 2 до 6 років: молодша, середня та старша.

Прогулянки на свіжому повітрі, 5 разове збалансоване харчування (за необхідності – дієтичне), гімнастика, казкотерапія, ігри з елементами арт-терапії, англійська мова – частина розкладу кожної дитини.  В залежності від віку та побажань батьків, діти також відвідують арт-майстерню, студія декору, спортивні секції, вивчають французьку мову, проходять курс розвивального навчання та підготовку до школи.

Image
Image

У садку працюють логопед та психолог.

Досвідчені вихователі приділяють увагу кожній дитині, щоб кожна маленька особистість гармонійно розкривалася, ставала сильною, творчою та підготовленою до майбутнього.