КУДРЯВСЬКИЙ ГЛОБАЛ

Дитячий садок «Кудрявський Глобал» запрошує малюків від 1,5 до 6 років.

У такому юному віці дітлахи встигають безліч речей: розважатися, навчатися, займатися гімнастикою та танцями, відвідувати арт-майстерню, а дехто вже починає підготовку до школи.

Досвідчені вихователі ставляться з особливою увагою до кожної дитини, створюють затишну атмосферу для навчання та розвитку. Ми працюємо за унікальною програмою, яка поєднує авторські програми наших педагогів та успішний досвід іноземних партнерів. Крім основних занять, діти відвідують спортивно-танцювальні секції, займатися музикою, творчістю, готуються до школи та вивчають іноземні мови. У садку ми розкриваємо природний потенціал кожної дитини, виховуємо креативних, цілеспрямованих та впевнених особистостей!

«Кудрявський Глобал» – це сучасні кампус з просторим подвір’ям, ігровими та спортивними майданчиками. Для малюків облаштовано групи з окремими спальнями, роздягальнями, простором для гри, творчості, відпочинку та навчання. При устаткуванні приміщень використовувалися виключно гіпоалергенні та натуральні матеріали та меблі, виготовлені за власним проектом садка.

Перший садок «Кудрявський» було відкрито у 2009 році. За 10 років роботи ми отримали безцінний досвід, а головне – довіру і високу оцінку батьків наших вихованців.

Приєднуйтеся до дружної родини «Кудрявський Глобал»!