Image

ОЛЕНА ВИШНЯКОВА

Фаундер Ukrainian Global School

Новаторську школу, яка переверне українську освіту, заснувала Олена Вишнякова – автор таких успішних освітніх проектів як дитячий садок «Кудрявський», центр розвитку «Ізумрудний», бізнесвумен та Почесний Консул Латвійської Республіки в Україні. За багато років проекти Олени Олександрівни у галузі дитячої освіти встигли зарекомендувати себе на найвищому рівні.

Цей проект я готувала 10 років, він став логічним продовженням справи, яку ми почали разом з «Кудрявським». Ми завжди навчали дітей інакше, готували для них цікаві та прогресивні програми. Ukrainian Global School – великий крок уперед.  З відкриттям школи ти відкриваєш цілий світ можливостей для дітей, які виростуть у нових кращих дорослих. Мене не залишає впевненість, що Україна ще засяє як центр інноваційної освіти. І я роблю свій вклад в цю мрію" - зазначила Олена Вишнякова. Підтвердження тому – спільний проект з Міністерством освіти України щодо навчання українських педагогів STEM-підходу на базі нашої школи.

Правило «мислити глобально» розповсюджується не тільки на учнів, а і на кожного члена команди Ukrainian Global School. Олена Вишнякова подає гідний приклад: "В майбутньому школа стане точкою зростання для всієї країни. Це буде R&D-центр, міжнародний хаб, де будуть розвивати тренди глобальної освіти, навчати педагогів та в цілому змінювати освіту в Україні на краще".

ШАЙ ПИРОН

Почесний президент Ukrainian Global School

Шай Пирон почав свою кар’єру викладачем і пройшов шлях до Міністра освіти Ізраїлю. Роботу на посаді Міністра він почав безпосередньо зі знайомства з навчальними закладами і відвідав всі (!) школи Ізраїлю, а тому добре розуміє виклики і можливості сучасної освіти.

У свій час пан Пирон доклав чимало зусиль для реформування системи освіти цілої країни, а зараз він впроваджує оригінальні ідеї в Україні в Ukrainian Global School в якості Почесного президента школи!

«Ера «завчання» – минула. Зараз достатньо зробити пару кліків у Google, щоб знайти потрібну інформацію. Нині ми живемо у ері мислення, де головні навички – це аналізувати та користуватися інформацією. Саме цього ми будемо вчити учнів нашої школи, за допомогою останніх технологій та новацій. Наведу приклад. Ви навряд чи підете лікуватися до найкращого лікаря у країні, якщо він робитиме це так само, як 50 років тому. Так ж ситуація й з освітою – потрібно тримати руку на пульсі сучасного світу» - розповів Шай Пирон.

Image

«Прогрес – це те, що наступає, коли ми намагаємося зробити своє життя більш простим. В Ізраїлі чимало прикладів винаходів, ідеї яких були на поверхні. Флеш-накопичувачі, онлайн-месенджери, навігатори і навіть ручка-перекладач. Ці винаходи змінили світ, але винайти їх могли де завгодно. Наша мета навчити дітей мріяти, і не тільки перед сном, щоб забути все до ранку. Вони повинні мріяти і реалізовувати задумане. Хто знає, можливо кожний з них подарує світу щось геніальне?» - поділився думками Почесний Президент Ukrainian Global School.