Музичні класи

Ударні інструменти

Якщо вашій дитині притаманні драйв та енергія, ударні інструменти – доречний вибір! Ударна установка (барабана установка) – незамінний інструмент у сучасній музичній групі. Барабанщики завжди привертають увагу своєю експресивною грою. Але щоб досягти відповідного рівня володіння музичним інструментом, потрібні систематичні заняття. Чи звертали ви увагу, що у роботі барабанщика задіяні руки та ноги одночасно? Для якісного звучання необхідно синхронізувати всі рухи тіла, контролювати поставу та не забувати тримати ритм. Всім нюансам навчить педагог. На заняттях також вивчають нотну грамоту, види ударів та техніки хвата паличок. Гра на ударних інструментах сприяє розвитку імпровізації та відчуття ритму, навчає працювати у команді та сприяє розвитку фантазії. Заняття рекомендовані з 6 років.

Вокал

На заняттях зі співу учні мають нагоду розкрити свій вокальний потенціал: поекспериментувати з тембром, резонансом, силою та висотою звуку, щоб віднайти своє неповторне звучання. В процесі занять, вокалісти працюють над постановкою голосу, майстерністю виконання, підбором репертуару та обирають свій жанр – академічний, естрадний, джаз, соул чи рок. Заняття вокалом – це не тільки хобі. Заняття стануть у пригоді для здоров’я, адже спів допомагає нормалізувати дихання, стимулює мовну активність, розвиває слух і пам’ять. А ще майстерне володіння голосом, впевненість під час публічних виступів, вміння триматися на сцені стане у пригоді в майбутній кар’єрі та суспільному житті. Заняття рекомендовані з 4 років.

Фортепіано

Фортепіано – розкішний клавішний інструмент. Звуки музики фортепіано підкорюють слухачів як під час сольних виступів та у якості незамінного акомпанементу. Та за легкістю виконання музичних творів, невимушеною імпровізацією стоїть кропітка робота та систематична практика. Робота учнів за інструментом починається з перших занять. На заняттях з гри на фортепіано учні навчаються читати ноти, будувати музичну фразу, розрізняти та використовувати засоби музичної виразності, удосконалюють власну техніку виконання та засвоюють такі поняття як акорд, гармонія, мелодія. Гра на фортепіано розвиває моторику рук, координацію, відчуття ритму, пам’ять, уяву та креативність. Заняття рекомендовані з 4 років.

Гітара

Найпоширеніший музичний інструмент серед аматорів і професіоналів. Вона завжди стане у пригоді вдома і в компанії друзів. У школі проходять заняття з гри на класичній та акустичній гітарах. На заняттях увага приділяється вивченню акордів та нотної грамоти, постановці руки, а головне – практиці. Грі на гітарі притаманна імпровізація. Це чудова нагода розкрити композиторські здібності учня. Заняття рекомендовані з 6 років.

Скрипка

Скрипка – струнний смичковий музичний інструмент, який по праву називають королевою оркестру. Музичні твори у виконанні скрипки звучать надзвичайно проникливо. Завдяки виключній співучості інструмент часто використовують для ведення основної музичної думки твору. Навчання грі на скрипці починається з основ – вивченню положення рук при грі, роботі зі смичком, правильному диханню, зосередженості. В процесі занять музиканти навчаються комфортно розташовувати пальці, кисті та лікті, правильно тримати смичок у колодки. Педагог навчає різним прийомам гри на скрипці, завдяки яким її звучання має спокійний, стурбований або драматичний характер. Заняття рекомендовані з 4 років.

    Ваше Ім'я:

    +38 (067) 959-40-40