GLOBAL HUB. Освітній центр

Освітній центр для педагогів.

GLOBAL HUB – освітній простір, де зустрічаються та обмінюються досвідом експерти освітньої сфери різних країн. В освітньому центрі, що розташований в Ukrainian Global School, проводять воркшопи та майстер-класи, виступають із лекціями експерти з Сінгапуру, Великобританії, США, Ізраїлю, Німеччини та України.

Саме тут, в Global Hub, обмінюючись думками, ідеями, досвідом, педагоги формують нові стандарти української освіти. 

Афіша заходів

Вересень

Жовтень 2020

Листопад
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Події для 1 Жовтень
No Events
Події для 2 Жовтень
No Events
Події для 3 Жовтень
No Events
Події для 4 Жовтень
No Events
Події для 5 Жовтень
No Events
Події для 6 Жовтень
No Events
Події для 7 Жовтень
No Events
Події для 8 Жовтень
No Events
Події для 9 Жовтень
No Events
Події для 10 Жовтень
No Events
Події для 11 Жовтень
No Events
Події для 12 Жовтень
No Events
Події для 13 Жовтень
No Events
Події для 14 Жовтень
No Events
Події для 15 Жовтень
No Events
Події для 16 Жовтень
No Events
Події для 17 Жовтень
No Events
Події для 18 Жовтень
No Events
Події для 19 Жовтень
No Events
Події для 20 Жовтень
No Events
Події для 21 Жовтень
No Events
Події для 22 Жовтень
No Events
Події для 23 Жовтень
No Events
Події для 24 Жовтень
No Events
Події для 25 Жовтень
No Events
Події для 26 Жовтень
No Events
Події для 27 Жовтень
No Events
Події для 28 Жовтень
No Events
Події для 29 Жовтень
No Events
Події для 30 Жовтень
No Events
Події для 31 Жовтень
No Events

Ментори

Олена Олександрівна Вишнякова

Фаундер
Новаторську школу, яка переверне українську освіту, заснувала Олена Вишнякова – засновниця мережі дитячих садків «Кудрявський», психолог, арт-терапевт та Почесний Консул Латвійської Республіки в Україні. За багато років проекти Олени Олександрівни у галузі дитячої освіти встигли зарекомендувати себе на найвищому рівні.

Шай Пирон

Почесний президент
Почав свою кар’єру викладачем і пройшов шлях до Міністра освіти Ізраїлю. У свій час пан Пирон доклав чимало зусиль для реформування системи освіти цілої країни, а зараз він впроваджує оригінальні ідеї в Україні в Ukrainian Global School в якості Почесного президента школи!

Шоші Іден

Керівник методичного центру
Експерт міжнародного класу у галузі освіти. У минулому - директор та керівник педагогічного центру Reali School Haifa (Ізраїль), керівник навчального центру Beit Ruth (Ізраїль). Співпрацює з Haifa University, муніципалітетом міста Хайфа, асоціацією журналістів, асоціацією письменників та міністерством освіти Ізраїлю.

Кхарі Абдула

Ментор
Експерт у галузі освіти міжнародного класу з Сінгапуру. Обіймає посаду Директор європейського сектора Marshall Cavendish Education. Співробітництво з Ukrainian Global School розпочалося у 2019 році з впровадження сінгапурської системи викладання математики. Під час візиту наголосив, що вважає за потрібне приділяти увагу розвитку soft skills, емоційного інтелекту та високо оцінив шкільну програму виховання лідерів.

Стюарт Ніколсон

Ментор
Експерт у галузі освіти з Великобританії із більш ніж 30-річним досвідом. Випускник Оксфорду, Кембриджу та Единбурзького університету. Пан Ніколсон розпочав свою кар’єру викладачем, а останні 20 років працює у галузі міжнародної освіти. Очолював такі навчальні заклади як Edgehill College/Kingsley School, Cambridge Centre for Sixth Form Studies. Стюарт був головою Асоціації незалежних шкіл, головою Ради з незалежної освіти. Він є довіреною особою Асоціації з питань виховання та опіки іноземних студентів.

Олена Федорова

Ментор
Викладач RISEBA University of Applied Sciences (Латвія). Пані Федорова має великий досвід у сфері комунікацій та журналістики. Вона заснувала школу сучасних комунікацій Taktika, є редактором видань «Щасливі люди», «Life», «Марта», телеканалів TV-5, LTV7 та членом Латвійської асоціації PR спеціалістів (LASAP). Розробила курс з блогінгу для дітей, адже вважає за потрібне навчати використовувати сучасні канали комунікацій зі шкільного віку.