GLOBAL HUB – МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

Не встигли ми відкрити школу, як “зарядилися” новим проектом!
Цими днями відбулася робоча зустріч за участі фаундера Ukrainian Global School Елена Вишнякова (Helen Vishnyakova), Почесного президента школи Шая Пирона, Міністра освіти та науки України Лілія Гриневич Lilia Hrynevych та Генерального директора вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров.

Говорили про глобальні освітні тренди та сучасні програми. І як результат – народилася ідея створити освітній центр для українських викладачів на платформі Ukrainian Global School.

Почати запланували зі знайомства педагогів з навчанням за системою STEM. Про STEM більшість мають уявлення, але для ефективного використання цього інструменту в роботі потрібні більш глибокі знання.
Наприклад, вчителі Ukrainian Global School почали переймати досвід ізраїльських колег зі школи בית הספר הריאלי העברי בחיפה The Hebrew Reali School Haifa ще навесні. А що й казати про Почесного президента школи Шая Пирона, який обіймав посаду Міністра освіти Ізраїлю. Ізраїль – саме та країна, де STEM впроваджений на високому рівні і активно практикується у школах останні 14 років. Досвід Шая Пирона надзвичайно цінний як для школи, так і програми на рівні країни в цілому.

На нас чекають великі справи!