Creative clubs. Творчі гуртки

Робототехніка LEGO Wedo 2.0

Курс орієнтовано на початківців. Заохочує допитливість учнів, розвиває навички наукової діяльності, інженерного проєктування та програмування. На заняттях учні знайомляться з базовими поняттями робототехніки. Навчаються збирати своїх перших роботів та програмувати їх на прості дії. В процесі навчання використовуються конструктори LEGO Wedo 2.0, планшети, ноутбуки.

Робототехніка LEGO Wedo 2.0 Pro

Курс розраховано на учнів, які мають досвід у сфері робототехніки і готові перейти на новий рівень! LEGO Wedo 2.0 Pro спонукає в першу чергу до розвитку технічної творчості. На заняттях діти самі проєктують роботів без жодних інструкцій, використовують їх для розв’язання задач, втілюють в життя свої креативні ідеї. В процесі навчання використовуються конструктори LEGO Wedo 2.0, планшети, ноутбуки.

Арт

Малювання розвиває уяву та формує художній смак. На заняттях учні знайомляться з базовими поняттями художнього світу – малюнком, графікою, кольором, композицією. Випробовують свої сили у роботі з різними техніками та формують власний художній почерк. Зазвичай працюють за мольбертами олівцями, аквареллю, акриловими фарбами. А ще знайомляться з творчістю різних художників і надихаються їхніми творами. Заняття для будь-якого рівня підготовки.

STEM

STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Заняття, що якнайкраще розвиває креативність, технічну та наукову творчості. Діти виконують експерименти, роблять досліди, конструюють. Таким чином відпрацьовують на практиці знання з галузі математики, науки, інженерії, технологій.

Соробан

Соробан або ментальна арифметика – заняття, на якому діти навчаються працювати з цифрами та рахувати швидше за дорослих. Але швидкий рахунок подумки – це додаткова перевага. Основна мета курсу – розвиток інтелекту, пам’яті, образного мислення. Заняття рекомендовані дітям 5-14 років.

Кулінарія

Заняття виглядає як весела розвага, а насправді має чималу користь. У невимушеній атмосфері діти навчаються готувати прості справи, знайомляться з корисними властивостями продуктів, системою здорового збалансованого харчування і просто отримують задоволення від процесу приготування нових страв.

    Ваше Ім'я:

    +38 (067) 959-40-40