ACTION CLUBS. СПОРТ ТА ТАНЦІ

Шахи

Шахи насамперед інтелектуальний спорт. Гра в шахи навчає розсудливо і творчо підходити до вирішення найскладніших завдань, швидко і виважено приймати рішення і нести за них відповідальність. В процесі гри юні шахісти отримають неоціненний досвід – відточують навички 21 сторіччя. Діти розширюють кордони стратегічного і системного мислення, навчаються аналізувати ситуацію і прораховувати різноманітні логічні ланцюги для прийняття найкращого рішення. З перших занять діти працюють за дошками починаючи з вивчення фігур, правил, способів ведення партій. Крок за кроком набираються досвіду і виграюсь все більш складні партії.

Бальні танці

Чарівний світ танцю підкорює з перших кроків, особливо бальних. Вальс, фокстрот, румба, пасодобль, ча-ча-ча наповнюють життя яскравими моментами – виступами, конкурсами, елегантними образами та незабутніми композиціями. Краса і грація рухів, притаманні танцівникам бальних танців зберігається роками. Візитівка танцівників – правильна впевнена постава, що завжди справляє враження.

Гімнастика

Заняття гімнастикою з дитячого віку – запорука гармонійного фізичного розвитку, правильної постави та грації. Гімнасти розвивають гнучкість, витривалість, рівновагу і координацію. Заняття для дітей проходять у ненапруженому форматі. В ігровій формі діти виконують вправи, вивчають стандартні гімнастичні елементи.

Джиу-джитсу

Бойове мистецтво, що поєднало цілісну систему тренувань і технік самооборони. Безпосередньо бій в джиу-джитсу – серія ударів, стрибків і блоків. Але спарингам і змаганням передує серйозна підготовка — систематичні тренування, вивчення основ та відпрацювання базових ударів. Тхеквондо розвиває увагу та завзятість, гнучкість, силу і координацію. Навчає як захистити себе та формує впевненість. На тренуваннях немає акценту на певну групу м’язів, тому діти ростуть і розвиваються гармонійно.

Міні-футбол

Командний вид спорту, що захоплює на все життя. На заняттях юні футболісти крок за кроком відточують техніку. Отримають задоволення від гри, нових перемог, несподіваних пасів та влучних голів! А ще футболісти завжди у відмінній фізичній формі.

    Ваше Ім'я:

    +38 (067) 959-40-40