Виховання та розвиток дошкільнят

agent

Історія садків «Кудрявський» налічує більш ніж 10 років.

Але це зовсім не означає, що програма не змінилася за цей час. З перших днів роботи садків «Кудрявський» ми навчали по-новому, розробляли авторські програми, вивчали успішний досвід інших країн та адаптували його до навчальної програми. Програма переглядається щороку, адже світ навколо, технології стрімко змінюються.

Наша головна мета – закласти основи для реалізації кожної дитини у 21 сторіччі. Для цього ми впроваджуємо сучасні освітні технології, які допомагають навчанню і розвитку малюків.

  • Навчання за системою STEM. Сучасний підхід, якому ми навчалися в ізраїльських колег. Тільки уявіть, малюки з садочка вивчають науку, беруть участь у цікавих дослідах і на реальних прикладах вчаться розуміти навколишній світ!
  • Проєктна діяльність. Щодня діти дізнаються щось нове. У процесі навчання народжуються нові ідеї. Чому б не підтримати дитячий креатив? Щоб закріпити знання і відпрацювати нові навички діти готують власні проєкти, якими ми безмежно пишаємося.
  • Знайомство з професіями. Діти відвідують різні компанії, знайомляться з представниками різних професій. Може трохи зарано, щоб знайти своє покликання, але зрозуміти як все влаштовано у світі бізнесу зайвим не буде.
  • Лідерство. У садку діє система виховання лідерів, яку ми впровадили за підтримки спеціалістів Reali School Haifa з Ізраїлю. Завдяки програмі діти зростають більш комунікабельними, впевненими у собі, навчаються кооперації, відповідальності та самостійності. Адже бути лідером насамперед означає бути лідером самому собі.
  • Творчий розвиток. У садку створені прекрасні умови для різнобічного розвитку маленької особистості. Діти займаються малюванням, музикою, виготовляють різноманітні творчі доробки, а часом навіть готують на кулінарних майстер-класах.
  • Англійська мова. Англійську викладаємо за власною авторською методикою Let’s have fun. Наша методика викладання ранньої англійської здобула високу оцінку наших іноземних колег і була впроваджена в садках в Ізраїлі.