UKRAINIAN GLOBAL SCHOOL

agent

Креатив – рушійна сила прогресу.  Люди з нестандартним поглядом на звичні речі, мисленням out of box знаходять нові креативні рішення, винаходи, а під час і змінюють світ. Саме тому у процесі навчання педагоги Ukrainian Global School заохочують творчий підхід і пошук власних відповідей замість «зазубрення» матеріалу.

Як ми в Ukrainian Global School розвиваємо творчий потенціал в учнях?

Ukrainian Global School – не просто школа, а справжня творча лабораторія! Ми розуміємо, кожна дитина талановита по-своєму. Тому створити прекрасні умови для творчої реалізації у будь-якій сфері:

  • Технічна творчість якнайкраще розвивається під час занять з робототехніки, програмування. Спочатку учні вчаться користуватися сучасними технологіями, а на наступному етапі вже реалізують власні ідеї – створюють і програмують роботів для вирішення завдань.
  • Наукова творчість проявляється на заняттях Цікава наука. Нові знання не зазубрюють, а відпрацьовують на практиці. Досліди, експерименти – найкращий спосіб засвоїти новий матеріал, адже учні не запам’ятовують чужі думки, а роблять власні висновки. До речі, експерименти у нас бувають не тільки наукові, а і кулінарні.
  • Мистецтво – живопис, акторська майстерність, заняття у музичній школі сприяють творчій реалізації. Учні знайомляться з визначними творами, створюють власні роботи, вчаться розуміти та відчувати красу мистецтва.
  • Якщо дитина має талант до вивчення мов, вона буде просто у захваті від шкільного Social Club. У клубі представлено іноземних мов. Учні обов’язково вивчають англійську, а за бажанням можна обрати додаткову іноземну мову, а то і не одну.