Благодійний ярмарок «Марафон добрих справ»

Школярі Ukrainian Global School провели благодійний ярмарок «Марафон добрих справ»!

Супергероєм стати легко! Під цим гаслом пройшов перший благодійний ярмарок «Марафон добрих справ» в київській школі Ukrainian Global School.

Мета заходу – зібрати кошти на закупівлю медичного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології й кардіохірургії МОЗ України. Ця прекрасна мета об’єднала сотні небайдужих людей: учнів, їх родини, педагоги та друзі.

Школярі доклади чималих зусиль – власноруч готували різноманітні лоти на ярмарок. Діти випікали печиво, майстрували на заняттях з арту, зібрали іграшки та книжки для дитячої лікарняної бібліотеки.

«Протягом років навчання у школі діти отримають багато різноманітних знань та навичок, але головному вони вже навчилися – бути небайдужими і творити добро» – зазначила фаундер школи Елена Вишнякова (Helen Vishnyakova).

Сьогодні Марафон добрих справ відбувся вперше і точно не в останнє. Наступний благодійний захід відбудеться в Ukrainian Global School напередодні Дня Святого Миколая. Запрошуємо всіх охочих приєднатися і переконатися – супергероєм стати легко!