ALLSTARS-IT- НОВИЙ ПАРТНЕР ПРОГРАМИ STARTUP EDUCATION

Багато хто був заінтригований програмою Startup Education у Ukrainian Global School, тому потроху підніматимемо для вас завісу таємниці.

Отже, перший партнер школи у рамках цієї програми – ізраїльська IT-компанія AllStars-IT. Соломон Амар, засновник та CEO AllStars-IT Ukraine, особисто завітав на відкриття Ukrainian Global School, щоб привітати наших першовідкривачів:

«На мою думку Україна найближчим часом може стати IT Nation, тому на сьогодні дуже актуально та важливо щоби діти мали можливість на власні очі побачити і відчути, що таке сфера IT. Наша співпраця з Ukrainian Global School надасть цю можливість дітям, які вже з ранніх літ зможуть потрапити та стати частиною цієї сфери. Ми зробимо все можливе для максимальної співпраці та вклад в розвиток IT сфери в Україні», – зазначив він.

Куратори AllStars-IT допомагатимуть нашим учням зануритися у світ високих технологій – покажуть їм свій офіс, розкажуть як все влаштовано у компанії, а також на прикладі простих речей, як от комп’ютерні ігри, навчать реалізовувати власні плани та задуми.
І це лише вершина айсбергу!