Ukrainian Global School

ШКОЛА Ukrainian Global School – сучасна школа з глобальним підходом до навчання. 

Image

Навчання відбувається за інноваційною програмою, що не має аналогів. Провідні методики та підходи, що показали високу ефективність у різних куточках світу, ми інтегрували у програму «Нова українська школа».

Сучасний освітній простір, устаткування школи за «останнім словом техніки», команда кращих педагогів забезпечують викладання останніх тренд-напрямків на високому рівні. І що не менш важливо – можливість переносити знання учнів у практичну площину. Головна мета нашої школи – дати кожній дитині всі необхідні інструменти для опановування нових навичок, створення власних креативних проектів, а в перспективі - реалізації унікального потенціалу кожного учня у будь-якому куточку світу.

Image

Ukrainian Global School - це:

• Інноваційна програма. Навчальна програма «Нова українська школа», вдосконалена провідними світовими та авторськими програмами та методиками.
• STEM-освіта. Прогресивний STEM-підхід інтегровано у всі заняття, що сприяє як творчому розвитку так і опануванню технічних дисциплін.
• Startup Education. Навчання на досвіді реального бізнесу, знайомство з провідними компаніями, професіями та наставництво успішних менеджерів.
• Міжнародна кооперація. Співробітництво з провідними світовими навчальними закладами: інтеграція іноземних навчальних програм, обмін досвідом викладачів та учнів.
• Креативні проекти. Впровадження в життя нових знать тут і зараз з акцентом на розвиток практичних навичок, робота над творчими проектами, і як результат – власний Startup кожного учня.

Image
Image

• Освітній простір, що надихає. Школа створена за власним проектом. В оздобленні та устаткуванні приміщень використовувалися натуральні та гіпоалергенні матеріали, а меблі розроблені на замовлення.
• Global Clubs – секції, що сприяють різнобічному гармонійному розвитку дитини: Action Club (клуб прихильників активного відпочинку), Creative Club (секції орієнтовані на творчу реалізацію та винахідництво), Social Club (програми розвитку лідерських та комунікаційних навичок).
• Global Team. Ми зібрали професіоналів своєї справи з унікальним досвідом та великим бажанням ним ділитися. Кожен член команди педагог за покликанням, навчає з задоволенням та розширює власні горизонти із захватом. Викладачі постійно працюють над собою, проходять навчання як в Україні так і за кордоном.
• Global Hub – платформа для реалізації міжнародних освітніх проектів.

Image
Image