Must Have Skills. Роль навичок у сучасній освіті

20 жовтня запрошуємо на унікальну зустріч зі Стюартом Нілсоном – провідним експертом у галузі освіти з Великобританії.

Пан Нілсон має колосальний 28-річний професійний досвід. Розпочав кар’єру на посаді вчителя, згодом керував кращими коледжами у Девоні, Кембриджі, Вілтширі (Велика Британія). Також він очолював Асоціацію незалежних шкіл та Раду незалежної освіти Великобританії.

Зустріч відбудеться у форматі лекції-public talk. Учасники матимуть можливість прослухати виступ спікера та обговорити найбільш актуальні для них питання.

Лекція Must Have Skills присвячена навичкам, які необхідні для навчання та реалізації в епоху глобалізації. В першу чергу захід буде цікавим для спеціалістів освітньої сфери. Під час реформування системи освіти зміни стосуються не тільки учнів, а і педагогів. Викладачам необхідно розвивати власні компетенції та готувати учнів до викликів майбутнього.

Інформація також стане у нагоді для кожного, хто прагне успіху у кар’єрі, навчанні чи комунікаціях. Для тих, хто обіймає ТОП посади, орієнтований максимально використовувати можливості, керувати викликами, або допомогти дітям проявити себе у сучасному світі.

Вартість участі – 500 грн.

20 жовтня, початок о 14.30

Ukrainian Global School – Київ, просп Лобановського, 6Б

Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація та додаткова інформація за номером +38 097 224 50 50