Міжнародний проект «Обдарований клас»

Звершилося!
Набір учнів на новий навчальний рік завершено! Вже через кілька тижнів учні 
Ukrainian Global School поринуть у світ захоплюючих відкриттів та нових знать.

Саме час поділитися грандіозною новиною – стартує наш новий проект ОБДАРОВАНИЙ КЛАС!
Це унікальна програма навчання для талановитих дітей з вражаючими здібностями.

Над програмою працювала потужна команда експертів міжнародного класу з Великобританії, США, Німеччини. А очолила програму надзвичайний спеціаліст з Ізраїлю з 20-річним досвідом, яка керувала проектами з роботи з талановитими дітьми у Reali Haifa School.

В нашій школі юні вундеркінди отримають 100% підтримку та по-справжньому унікальні можливості для реалізації власного потенціалу. З учнями працюватимуть кращі із кращих. Наші педагоги мають значний досвід та пройшли додаткову підготовку за кордоном, працюють за авторськими методиками школи та використовують у роботі прогресивні програми та підходи, такі як STEMPBLFlexible learning, приділяють окрему увагу розвитку soft skills, лідерських якостей та вивченню іноземних мов.

Індивідуальна навчальна траєкторія, підтримка менторів, новаторська система оцінювання та виявлення талантів, інноваційне середовище, навчання на кейсах реального бізнесу, робота над власними стартапами, унікальні програми практики та стажування від наших нових партнерів Abbey College з Великобританії відкриють необмежені перспективи та двері ТОПових університетів світу.

Якщо ви бачити у своїй дитині величезний потенціал, виняткові здібності, справжній талант, готові забути про шаблони та відкрити для дитини світ нових можливостей – запрошуємо в Обдарований клас!