ІЗРАЇЛЬ

Image

У березні наші вчителі разом з директором школи повернулися з Хайфи, де обмінювалися досвідом з ізраїльськими колегами. Наші викладачі навчалися роботі за системою STEM (S - science, T - technology, E - engineering, M – mathematics) та ділилися досвідом викладання іноземних мов за нашою власною методикою. В Ізраїлі у нас з’явився перший партнер – בית הספר הריאלי העברי בחיפה The Hebrew Reali School Haifa. Це сучасна та прогресивна школа, що вже понад 10 років працює за системою STEM та радо погодилася поділитися з нами своїми напрацюваннями. Ukrainian Global School та The Hebrew Reali School Haifa підписали Меморандум про взаєморозуміння. В рамках документу, наші учні та вчителі будуть відвідувати Ізраїль за програмами обміну. Також на нас очікує безліч цікавих спільних проектів та програм! Тримаємо руку на пульсі освіти!

Влітку команда Ukrainian Global School на чолі з фаундером Оленою Вишняковою відвідала США з робочим візитом.

Наша школа підписала угоди про співпрацю з 11 школами Америки. Початкова школа Brookdale Elementary School вже приєдналася до нашої програми міжнародної кооперації. Спільні проекти з іноземними партнерами мають велике значення для виховання лідерів майбутнього. Школярам потрібні знання і підготовка, які дозволять реалізувати свій потенціал у будь-якому куточку світу!

Слідкуйте за нашими новинами! Зовсім скоро ми розповімо, які спільні україно-американські проекти чекають на наших учнів.

США

Image

НОРВЕГІЯ

Image

Міжнародна кооперація – один з пріоритетних векторів Ukrainian Global School.

Наступним кроком після підписання Меморандуму про співробітництво з ізраїльськими колегами стало знайомство з освітніми програмами Норвегії.

Наприкінці квітня ми приймали норвезьку делегацію HSN - Høgskolen i Sørøst-Norge (Університету коледжу Південно-Східної Норвегії). Спільно ми розробили програму, яка відображає ідею розвитку гідності та демократії та буде впроваджена в Ukrainian Global School. В її межах учні дізнаються, що саме означає поняття «гідність», навчаться усвідомлювати себе особистостями, вирішувати конфлікти та відстоювати власні інтереси.

Співпраця передбачає обмін досвідом та викладання іноземних спеціалістів, що забезпечить додаткову практику англійської мови. Наші учні змалечку зможуть розвинути у собі цінності, на яких базується становлення людини у будь-якому куточку світу.